Charitativní jarmark

Charitativní jarmark

V sobotu 12. října od 9 do 14 hodin se v  prostorách Centra Krakov uskuteční vůbec první charitativní jarmark na podporu nadace EXIM helps. Zakoupit si budete moci oblečení, bižuterii a knihy z druhé ruky. K dostání budou i  oblíbené ručně vyráběné náramky a andělíčci z minerálů.

I z oblečení z druhé ruky se dá vytvořit krásný outfit! S tím nám poradí česká módní návrhářka Gal Sadirová, která jako jediná Češka vystudovala prestižní Institut módy POLIMODA v Itálii. Její modely oblékla Lady GAGA a spolupracovala s Kanye Westem.
Bazaru se zúčastní Patrik Procházka, psycholog, motivátor a zakladatel iniciativy Ecclesia Risorum neboli Církev smíchu. Podílí se na řadě projektů, v nichž se snaží spojovat lidi, a provozuje soukromou psychologickou praxi. Učí zaměstnance, jak vidět různé životní situace jinak a jak lépe zvládat stresové okamžiky. Spolupracuje s neurorehabilitační klinikou Axon, vysoce specializovanou soukromou klinikou, která poskytuje intenzivní terapii dospělým i dětským pacientům. Během bazaru bude Patrik k dispozici a zodpoví případné osobní dotazy.

O NF EXIM helps:
Úplně prvním impulzem ke vzniku nadačního fondu EXIM helps byla snaha pomoci nejen v České republice, ale také v zahraničí. Víra v dobro a lidskost nemá limity, a proto se od roku 2014 podařilo uskutečnit mnoho krásných projektů napříč světem. Jelikož jsou děti naší budoucností, vnímáme všechna témata spojená se zdravým vývojem dětí od útlého dětství až po pubertu jako zásadní. Mnoho z nich se od narození potýká s vážnými druhy onemocnění a my společně můžeme pomoci tam, kde je pomoc potřebná.
Nejen hendikepované či týrané dítě je zranitelné. Pojďme podat pomocnou ruku společně.

Přispívat můžete zasláním libovolné částky na náš účet vedený v KB: 107-3530440277/0100 a do nadačních kasiček  v Praze, Ostravě a Liberci. 


Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace