Přivítání prázdnin cestou kolem světa

Přivítání prázdnin cestou kolem světa

Oslavte konec školního roku a příchod letních prázdnin v Centru Krakov! Poslední červnový pátek bude Centrum Krakov patřit dětem. V pátek 28. června tu proběhne od 10 do 12:30 hodin zábavná akce, během které se malí návštěvníci obchodního centra vydají na cestu kolem světa.

Celým programem provede malé cestovatele námořnice, která se s nimi vydá do jednotlivých zemí. Formou her se tak děti seznámí s celou řadou tajuplných koutů světa. Například se dozví, jak se staví egyptské pyramidy a budou si moci vlastní pyramidu i postavit. Chybět nebude návštěva u protinožců - děti budou skákat v pytli jako australští klokani a na své si přijdou i malí gurmáni, kteří se při návštěvě Číny naučí, jak správně jíst hůlkami. Pamatováno je i na milovníky moře, kteří si budou v rámci akce moci vyrobit vlastní plachetnici s barevnou plachtou z papíru a nefalšovaným stožárem. Při návštěvě Spojených států amerických si děti zahrají hru Cola, Fanta, Sprite, Hamburger, během které se dozvědí, proč oblíbené americké pochutiny škodí zdraví a jak si zdravě zamlsat. Pro nejmenší je na programu maňásková pohádka Jak se krtek s myškou chystali na dovolenou.


Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace