STRAŠIDELNÝ HALLOWEEN S DRÁKULOU

STRAŠIDELNÝ HALLOWEEN S DRÁKULOU

V Centru Krakov proběhne už tradičně koncem října halloweenská párty. Tento rok čeká na dětské návštěvníky obchodního centra opravdu slizká zábava. Letošní oslava halloweenu, která proběhne 31. října od 15 do 18 hodin, bude totiž věnována výrobě populárního slizu. Děti si budou moci přímo na místě vyrobit vlastní Poopsie Slime Surprise sliz. Chybět nebudou třpytky ani pestrá škála barev, při výrobě slizu se tak dětské fantazii meze nekladou.
Halloween je ale především o maskách a strašidelných kostýmech, ani o ty nebude v  Centru Krakov nouze. Celým programem bude totiž provádět krvelačný Drákula, který dětem představí i  svou nevěstu. Ta dětem zazpívá, Drákula pro ně potom připraví diskotéku plnou strašidelných zvuků i  pohybů a na děti čeká i spousta zábavných her a soutěží.  
Přeneste se do světa čar a kouzel a staňte se halloweenským strašidlem. V kostýmech mohou do obchodního centra samozřejmě dorazit i samotní zákaznici a dokreslit tak strašidelnou atmosféru celého dne. 


Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace