Vánoční jarmark dětí z MŠ a ZŠ Prahy 8

Vánoční jarmark dětí z MŠ a ZŠ Prahy 8

Přijďte na vánoční trhy dětí mateřských a základních škol Prahy 8. Žáci si pro vás připravili vánoční dekorace jejichž koupí uděláte radost nejen sami sobě, ale také dětem. Veškerý výtěžek jde na dobročinné účely nebo pro danou školku a školu.

Další projekt na podporu finanční gramotnosti dětí v Centru Krakov proběhne 11. prosince na vánočním jarmarku. Nebude to ale ledajaký jarmark – jeho organizátory se stanou děti z mateřských a základních škol Prahy 8. Každá třída bude prodávat za symbolické částky své vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace. Každý prodejní stánek bude označen obchodním názvem, který vymyslí samotné děti. Kam výtěžek z  prodeje dekorací poputuje, mohou rozhodnout samotné děti se svými učitelkami dané školky nebo školy – buď jej věnují na dobročinné účely, nebo jej použijí pro aktivity svých žáků. Centrum Krakov zároveň vyhlásí soutěž o nejoriginálnější výrobky a nejatraktivnější obchodní název jednotlivého stánku. Odměna nemine děti ani jejich doprovod!


Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace