Velikonoční  dobrodružství v Centru Krakov

Velikonoční  dobrodružství v Centru Krakov

Velikonoční pondělí letos připadá na 22. dubna, v Centru Krakov se ale bude slavit mnohem dřív.
Už ve čtvrtek 18. dubna od 11 do 15 hodin bude v obchodním centru připravený program pro nejmenší zákazníky. Čekat tu na ně bude soutěžní stezka, na které budou hledat velikonoční vajíčka rozmístěná po celém obchodním centru.
Připraven bude i tematický workshop, kde si děti vytvoří balonkové vajíčko podle vlastní fantazie. Chybět nebude ani program na hlavním pódiu, kde mají veselí velikonoční zajíčci připravený taneční i pěvecký blok a velikonoční soutěže. V průběhu akce bude navíc po obchodním centru cupitat maskot zajíčka s košíkem plným dobrot.
Ve 14:45 proběhne losování, kdy se dozvíme, která školka nebo škola vyhrála v souteži o nejhezčí velikonoční vajíčko. Dále vylosujeme hlasujícího, který obdrží poukaz v hodnotě 2000 Kč do Centra Krakov. Vyhlásíme také vítěze soutěže o nejoriginálnější výrobky a nejatraktivnější obchodní název z jarního jarmaku.


Nebyla vytvořena žádná galerie.
Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace