Recepční/Samostatný referent

11.06.2019
Centrum Krakov
HPP

Správa centra Krakov hledá přímo Vás !

Hledáme nového kolegu do týmu !

Náplň práce :

- zajišťování běžného chodu firmy
- obsluha recepce, příjem klientů a jejich uvádění na jednání   (zajištění občerstvení pro klienty), vyřizování příchozích e-mailů a telefonátů
- evidence smluv
- vyřizování pošty a další agendy spojené s fungováním kanceláře
- organizace firemních akcí, narozenin aj.
- komunikace s majiteli a nájemci
- zpracovávání smluv (rezervačních, nájemních apod.)
- práce s databází
- vedení archivu

Požadavky:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou (vhodné i pro absolventy)
- dobré organizační schopnosti
- příjemné vystupování, společenská povaha, týmový duch
- pečlivost, ochota, zodpovědnost, samostatnost
- znalost MS Office - Word, Excel, Outlook

Nabízíme:

- pracovní úvazek na hlavní pracovní poměr
- odpovídající finanční ohodnocení
- přátelské a příjemné pracovní prostředí
- pěkné kancelářské zázemí
- možnost dalšího rozvoje a postupu - skvělý kolektiv, který vás podrží

V případě Vašeho zájmu posílejte své životopisy společně s motivačním dopisem na e-mail: prace@centrumkrakov.cz
Nebyla vytvořena žádná galerie.
Šipka
Další informace