Sales expert IQOS

07.06.2021
IQOS
HPP

Společnost ONEplanet,ONEbusiness s.r.o., hledá pro svého významného klienta novou posilu do teamu Direct Retail na tuto pozici.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Poskytování služeb a poradenství v oblasti prodeje produktu
  • Servis a vyřizování reklamací, péče o zákazníka
  • Tvorba nabídky dle potřeb zákazníka

CO OD VÁS POŽADUJEME:

  • Výborné komunikační schopnosti
  • Zkušenost s prodejem a zákaznickou podporou
  • Reprezentativní vystupování, profesionální přístup
  • Flexibilitu (práce na směny)

CO NABÍZÍME:

  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Nadstandardní finanční ohodnocení (170 -220,- Kč/hod.)
  • Motivační bonusy dle výkonu
  • Stanete se součástí profesionálního týmu na vybraném prodejním místě
  • Řádné zaškolení před nástupem do zaměstnání
  • Možnost profesního růstu

V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím našeho personalistu: Petra Micková, tel.: 722 905 277, email: petra.micková@oneplanet.cz

Šipka
Další informace