Cool club

Návrh bez názvu-3

PO - NE : 9:00 - 21:00

tel.: 607 088 616

Bambule.Krakov@alltoys.cz

www.bambule.cz 

2. podlaží, obchod č.307

Prodejna Bambule rozšířila nově svůj sortiment o značku Cool club! Jde o jedinečnou značku dětského oblečení, doplňků a obuvi, vytvořenou návrháři mezinárodní firmy SMYK. Značka Cool club vznikla v roce 2001 a její úspěch je založen nejen na rovnováze mezi dětským vkusem a očekáváním rodičů, ale také na vzhledu, stylu, kvalitě a přístupné ceně.

Přípravou nové Cool Club kolekce si designéři uvědomují, že dětství je kombinací jedinečných okamžiků, které zůstávají v paměti navždy, stejně jako každodenní situace, jako je chození do školy, setkávání se s vrstevníky, sportovní aktivity, návštěva kina, divadla nebo návštěva prarodičů. 

Z pohledu dítěte je vždy velmi důležité cítit se pohodlně a vypadat skvěle, bez ohledu na situaci. Na druhé straně úkolem rodičů je vybrat oblečení, které se hodí pro každou příležitost. Cool club oblečení dokonale uspokojí potřeby obou, dětí i rodičů, je vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality, přizpůsobených citlivé dětské pokožce a je vhodné pro každou situaci. 
Značka si klade za cíl doprovázet své mladé zákazníky v každém okamžiku jejich života – od narození až do 14 let věku, na denní bázi i při zvláštních příležitostech. 
Všechny Cool club kolekce jsou inspirovány nejnovějšími trendy ze světa módy. Smyk designéři je následují a zároveň implementují své vlastní tvůrčí nápady. Zákazníci Cool club mají záruku, že najdou vždy nové, jedinečné oblečení a doplňky pro každou věkovou kategorii. Díky rozmanitosti linií dostupných v rámci každé Cool club kolekce, děti najdou svůj vlastní styl, mohou experimentovat s módou, rozvíjet vlastní kreativitu a smysl pro estetiku současně. Cool club značka je odrazem šťastného dětství: veselá, pestrá, bezstarostná a plná dobrodružství. Je vytvořena pro děti a ocení ji celá rodina. Najdete ji u nás v prodejně Bambule ve 2. podlaží.


Probíhající akce

Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace