EXIMtours

V nově otevřené pobočce cestovní kanceláře EXIMtours si vyberete ze široké nabídky dovolených a poznávacích zájezdů do celého světa za zvýhodněné ceny. Nechybí ani last minute dovolené, eurovíkendy a letenky. Zákazníci mohou v cestovní kanceláři vybírat například z pobytových zájezdů do více než 40 zemí, vybere si tak opravdu každý. Na své si přijdou i milovníci exotiky, na výběr je takřka z 20 exotických destinací od Bali až po Zanzibar. 
Cestovní kancelář nezapomíná ani na vyznavače zimních sportů. Na lyže můžete vyrazit například do Francie, Itálie, Rakouska nebo Slovinska. Samozřejmě nechybí ani pobyty v českých horách. Také s dětmi nedáte dopustit na krásné české hory? EXIMtours nabízí pobyty v Krkonoších a na Šumavě, kde najdete útulné hotely v okolí známých zimních středisek, jako jsou Špindlerův Mlýn, Harrachov, Lipno nebo Špičák. Kromě lyžování na upravených sjezdovkách zde využijete také běžkařské tratě nebo se svezete na bobové dráze.


Probíhající akce

Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace