Fotosoutěž "Zvířecí přátelé"

Fotosoutěž "Zvířecí přátelé"

Zapojte se do fotosoutěže, která probíhá v rámci plánované výstavy ve spolupráci se Zoo Praha, na kterou se můžete těšit v Centru Krakov v průběhu ledna. 

Téma fotosoutěže bude nejspíš blízké většině našich zákazníků, jelikož je zaměřené na zvířata a život s nimi. Fotit můžete jakákoli živá zvířata a posílat nám můžete i fotografie společně s Vašimi parťáky, fantazii se meze nekladou!

Soutěž bude dvoukolová a vítězi se stanou 3 nejpopulárnější fotografie. 

 

Jak bude soutěž probíhat?

První kolo fotosoutěže bude probíhat od pondělí 28.12.2020 do neděle 10.1.2021. Fotografie zaslané na soutěžní e-mail simona@centrumkrakov.cz, budou nahrány do alba vytvořeného speciálně pro tuto soutěž na facebooku Centra Krakov. Ze všech fotografií publikovaných v tomto albu jich bude vybráno 10 s nejvyšším počtem získaných „To se mi líbí“. Těchto 10 fotografií bude vytištěno a vyvěšeno v Centru Krakov, kde bude probíhat druhé kolo soutěže. Do druhého kola soutěže se zapojíte pomocí vyplnění hlasovacího lístku a jeho vhození do hlasovacího boxu. Druhé kolo soutěže bude probíhat od pátku 15.1.2021 do 10.2.2021. Vítězi soutěže se stanou 3 fotografie s nejvyšším počtem hlasů. Vyhlášení vítězů proběhne v rámci akce oslav svatého Valentýna v neděli 14.2.2021 v Centru Krakov. Vítěze vyhlásíme i na facebooku Centra Krakov a vítězné fotografie zveřejníme jarním čísle našeho magazínu. 

 


Jak se do fotosoutěže zapojit?
Zašlete nám fotografii na email simona@centrumkrakov.cz. Fotografie je nutné zaslat v dostatečné kvalitě - alespoň 8MPX a 2386 x 3579px. Ideálně ve formátu png/jpg. 

Společně s fotografií prosím zašlete vyplněný REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.

PRAVIDLA fotosoutěže.
 


Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace