Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na našem webu žije?

parkování

Denní parkování

PO – SO 6:00 – 23:00
NE 7:00 – 23:00

2 hodiny ZDARMA, každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 50 Kč/hod
Noční parkování jednorázové od 23 do 7 hodin 250 Kč/noc
Noční parkování měsíční všední dny od 18 do 10 hodin
víkendy bez omezení
750 Kč/měsíc

DENNÍ PARKOVÁNÍ 

Centrum Krakov nabízí zastřešené garážové stání. Autem k nám přijedete z ulice Hnězdenská. 

Denní parkování je možné využít od pondělí do soboty od 6 do 23 hodin, v neděli 7 do 23 hodin. Parkovat u nás můžete 2 hodiny ZDARMA, každá další započatá hodina je zpoplatněna ve výši 50 Kč/hod. Parkování 2 hodiny ZDARMA platí pro 1 vjezd / 24 hodin, při opakovaném vjezdu je parkování zpoplatněno dle ceníku. 

Návštěvníci fitness Max Fitness, saunového světa SAUNIA a dětské herny COOLNIČKY si mohou nechat validovat své parkovací lístky na recepci příslušné provozovny a parkovat v našem centru další 2 hodiny nad rámec standardní bezplatné parkovací doby, tj. celkem 4 hodiny ZDARMA

NOČNÍ PARKOVÁNÍ

Noční parkování je možné využít mimo otevírací dobu centra, tj. od 23 do 7 hodin.

Jednorázové noční stání, je zpoplatněno částkou 250 Kč/noc. 

Měsíční garážové stání nabízí možnost zaparkování vozu ve všední dny od 18 do 10 hodin a o víkendech bez jakéhokoli omezení za poplatek 750 Kč/měsíc. Tato služba byla vytvořena zejména pro obyvatele Bohnic, které omrzelo nekonečné hledání parkovacího místa v přilehlém sídlišti. V našem centru můžete zaparkovat v krytém podzemním parkovišti.  

Využití této služby je podmíněno uzavřením smlouvy, jejíž vzor naleznete ZDE.

PARKOVÁNÍ ELEKTROMOBILŮ

Pro majitele elektromobilů jsou v podzemních garážích nachystané dvě nabíjecí stanice PRE. Prostřednictvím nabíjecí stanice lze nabíjet jeden elektromobil. V případě, že svítí zelená kontrolka, stačí, když si majitel vozu přiložením RFID karty nebo čipu odemkne bezpečnostní dvířka stojanu a připojí vůz do nabíjecího konektoru.

Stanice se uzamkne jednoduše zatlačením dvířek, teprve poté se rozsvítí modré světlo a začne nabíjení vozidla. Pro ukončení nabíjení se přiloží RFID karta nebo čip, vyjme se nabíjecí kabel a uzamknou se dvířka stanice. Pro nabíjení je nutné mít vlastní nabíjecí kabel, který není součástí stanice. Lze využít buď standardní způsob nabíjení až 1 x 16 A nebo rychlejší až 3 x 32 A Mennekes.

   parkovani

 

Šipka