Partneři

Pro majitele elektromobilů jsou v podzemních garážích nachystané dvě nabíjecí stanice PRE. Prostřednictvím nabíjecí stanice lze nabíjet jeden elektromobil. V případě, že svítí zelená kontrolka, stačí, když si majitel vozu přiložením RFID karty nebo čipu odemkne bezpečnostní dvířka stojanu a připojí vůz do nabíjecího konektoru.

Stanice se uzamkne jednoduše zatlačením dvířek, teprve poté se rozsvítí modré světlo a začne nabíjení vozidla. Pro ukončení nabíjení se přiloží RFID karta nebo čip, vyjme se nabíjecí kabel a uzamknou se dvířka stanice. Pro nabíjení je nutné mít vlastní nabíjecí kabel, který není součástí stanice. Lze využít buď standardní způsob nabíjení až 1 x 16 A nebo rychlejší až 3 x 32 A Mennekes.

 

 

SK Joudrs Praha je softballový klub, který má týmy v ženské i mužské kategorii. V září 2012 přibyly ještě chlapecké týmy kadetů a žáků. Ženský tým hraje nejvyšší soutěž – 1. českou softballovou ligu žen od roku 2000. V roce 2014 přibyl i tým mužů a v roce 2015 se mu podařilo z přihlášené III. ČSLM postoupit do II. ČSLM.

Mládežnické oddíly napříč věkovým spektrem se pravidelně umisťují na vrchních příčkách celorepublikových nejvyšších soutěžích a získávají cenné zkušenosti i na mezinárodní úrovni během turnajů Joudrs International Cup pro včechny kategorie pod 19 let.

V současné době se jedná o největší softballový klub Evropy s členskou základnou přesahující 500 členů.

pre

Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace