Tvořivé velikonoce

Tvořivé velikonoce

Velikonoce se slaví každý rok v jiné datum, protože se tento státní svátek váže k první neděli po prvním jarním úplňku. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, v Centru Krakov se ale bude slavit svátek jara už o týden dříve. V pondělí 6. dubna od 15 do 17 hodin bude v obchodním centru připravený program pro nejmenší zákazníky a samozřejmě i pro jejich rodiče. Součástí zábavného odpoledne bude mimo jiné kreativní dílna, ve které si budou moci děti spolu se svými rodiči vyrobit velikonoční dekoraci - zápich do květináče – buď z vařečky, nebo papírový na špejli. Pro nejmenší je připravený bohatý program – čekají na ně různé hry s velikonoční tématikou, tanečky a soutěže.

Vzhledem k nouzovému stavu, který nařídila vláda České republiky se může stát, že se termíny jednotlivých marketingových akcí budou měnit. Proto, prosíme, sledujte naše webové stránky, kde vás o všech změnách budeme včas informovat.


Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace