Veřejná sbírka pro rodinu Ješutových 

Veřejná sbírka pro rodinu Ješutových 

Centrum Krakov a Nadace SYNER pořádá veřejnou sbírku na pomoc rodině Ješutových z Kořenova. Michaela a Jan mají tři děti a do r. 2017 vedli normální rodinný život. Michaela byla v té době na mateřské, stupňující se bolesti zad a nohy ji dovedly k lékaři, který diagnostikoval zhoubný nádor blízko páteře. Ten se sice podařilo odstranit za cenu amputace nervů a znecitlivění levé nohy. Tatínkovi pomáhaly s dětmi babičky i kamarádky. Po propuštění domů se maminka učila chodit, po dalším půlroce i sedět. Jan musel zůstat doma z práce, aby pomohl s běžným provozem.  V tu dobu na rodinu padla další rána – Janovi se zhoršila roztroušená skleróza (RS).

Rodina se semkla, z dětí se stali bojovníci. Na opravu starého domku v Kořenově už rodičům nezbývají síly. Rádi by dětem ale zajistili důstojné a funkční bydlení. Současná situace jim v tom nedovolí pokračovat nejen fyzicky, ale ani finančně. Děkujeme všem za příspěvky pro rodinu Ješutových, abychom jim společně pomohli k důstojnému životu. Přispět můžete na transparentní účet Nadace SYNER 115-8667150257/0100 nebo do kasičky na recepci dětského koutku MILK&PLAY v Centru Krakov. Nadace na vyžádání vydá potvrzení o daru jak fyzickým, tak právnickým osobám.


Nebyla vytvořena žádná galerie.
Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace