Degustace čokolády v chocolaterii BON-BON

Akce obchodu

BON-BON

PO - NE 9:00 - 21:00

Přízemí, obchod č.120

Degustace čokolády v chocolaterii BON-BON

Patříte k opravdovým milovníkům čokolády? Pokud ano, pak si nesmíte nechat ujít Čokoládovou akademii, kterou pro vás připravila chocolaterie BON-BON.

Akademie se bude konat hned v pěti termínech – 23. 4., 23. 5., 26. 9., 24. 10., 21. 11.,  a její účastníci nebudou muset dělat nic jiného, než ochutnávat čokoládu.

Na každý termín je připravena jiná ochutnávka, jednou se budou degustovat pralinky, následovat bude ochutnávka tabulkové čokolády a chybět nebudou ani extravagantní chutě. Cena účasti v Čokoládové akademii je 150 korun na osobu, pokud byste se chtěli účastnit všech pěti degustací, cena je 600 korun a na konci navíc obdržíte certifikát „opravdového čokožrouta“.

Na jednotlivé termíny nebo na celou akademii se můžete hlásit na telefonu + 420 733 526 130  nebo na  www.sladkavstupenka.cz či přímo v chocolaterii BON-BON, kterou najdete v přízemí Centra Krakov, kde se bude i celá Čokoládová akademie konat.

Nebyla vytvořena žádná galerie.
Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace