Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na našem webu žije?

Coolnička

P9108066

PO - NE: 9:00 - 20:00

Telefon: 607 099 383

E-mail: recepce@coolnicka-krakov.cz 

Webové stránky: COOLNIČKA KRAKOV

2. podlaží, obchod č.301

Herna v sobě skrývá bezpečnou zónu pro batolata, prolézací a stavební atrakce pro školáky i předškoláky. Maminky a tatínkové si alespoň na chvíli vydechnou u kávy nebo sklenky prosecca.

ZÓNA PRO BATOLATA
Baby zónu jsme vyvinuli na míru pro naše nejmenší návštěvníky a slibujeme, že se u nás nudit rozhodně nebudou. Těšte se na hračky rozvíjející hrubou i jemnou motoriku, příjemné a nezávadné materiály, zábavný výhled na dění v centru díky velkým oknům, které uchvátí každého malého zvědavce, balónkový bazének a mnoho dalšího. Bezpečně oddělený koutek od ostatních atrakcí zajistí vašim drobečkům klidné hraní v bezpečí a čistotě.

STAVENIŠTĚ S JEŘÁBEM
Máte doma malého stavitele, milovníka bagrů, jeřábů a další těžké techniky? V tom případě je pro vašeho kutila COOLNIČKA tím pravým místem. Unikátní atrakce s jeřábem je novinkou, kterou nikde jinde nenajdete. Obří čtyřmetrový jeřáb mohou děti samy obsluhovat a postavit si vlastní stavbu snů. Na staveništi nechybí ani nákladní vozíky na stavební materiál, vrátnice se závorou, lešení a stavebnicové stěny.

KAVÁRNIČKA
Herna musí být „cool“ nejen pro děti, ale také pro jejich doprovod. Razantní proměnou prošel také bar, kde si nově můžete objednat i „ostřejší“ kousky jako Aperol nebo sklenku levandulového prosecca. Pětihvězdičková káva ze sopečných hor Mountain Gorilla COFFEE v kombinaci s čerstvými koláči, buchtami a lineckým pečivem dostane do pohody nejednoho uhnaného rodiče. Naším favoritem jsou limonády z ovoce a bylinek, které osvěží tělo, potěší mysl a opravdu stojí za vyzkoušení.


Probíhající akce

Šipka