Datart

datart

PO - NE 9:00 - 21:00

tel.: 577 055 845

www.datart.cz

prahakrakov@datart.cz

1. podlaží, obchod č.216

V polovině září jsme otevřeli na ploše 966 m2 nové elektro Datart. Mezi zákazníky velice oblíbený prodejce zaměřený na spotřební elektroniku vás obslouží nyní i v Centru Krakov v prvním patře. Na českém a slovenském trhu působí už od roku 1990 a sítí prodejen pokrývá celou republiku. V prodejně najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Prodejem techniky však služby Datartu ani zdaleka nekončí. Nabízí služby, jako například pojištění prodloužené záruky či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis.

„Naše filozofie se od vzniku společnosti nezměnila. Chceme nabízet nejlepší ceny, nejlepší zboží a nejlepší služby. Chceme získávat nové zákazníky, a to neustálým rozšiřováním prodejní a servisní sítě. Naším záměrem je stále překvapovat i ty, kteří Datart již znají, a to prostřednictvím nových služeb a speciálních nabídek, které skutečně stojí za to,“ uvádí společnost. Zda to platí, o tom se budete moci přesvědčit již nyní v Centru Krakov.


Probíhající akce

Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace