drogerie Teta

teta

PO - NE 9:00 - 21:00

tel: 735 725 718

2718@drogerieteta.cz

www.tetadrogerie.cz

Přízemí, obchod č.122

Teta je největší síť drogerií v Česku, po republice jich funguje přes 500 a od 16. listopadu je jedna z nich součástí Centra Krakov. Zákazníci drogérii TETA najdou v přízemí obchodního centra mezi zlatnictvím Starlit a papírnictvím AKM.

Teta drogerie nabízí široký sortiment kosmetiky - péče o pleť, péče o tělo, péče o vlasy, dekorativní kosmetiku, pánskou kosmetiku nebo parfémy. Navíc mohou zákazníci vybírat z bohatého sortimentu výrobků z oblasti péče o dítě a dětské výživy. Samozřejmostí je velký výběr čistících a úklidových prostředků a v nabídce nechybí ani krmiva pro domácí mazlíčky.

VÝHODNÉ ČLENSTVÍ
Staňte se členy Teta klubu a užívejte si jedinečné výhody. Členství můžete získat buď on-line na www.tetadrogerie.cz a svou Teta kartu plnou klubových výhod dostanete do týdne přímo do schránky nebo stačí v jakékoli prodejně vyplnit papírovou přihlášku a obsluha prodejny vám vydá platnou věrnostní kartu ihned.


Probíhající akce

Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace