Grand Optical

grandoptical

PO - NE 9:00 - 21:00

www.grandoptical.cz

tel.: 725 259 670

krakov_praha@grandoptical.cz
Přízemí, obchod č.112

V OC KRAKOV jsme pro vás právě otevřeli novou prodejnu GrandOptical. Je to již 59. prodejna v České republice. 

V prodejnách GrandOptical najdete komplexní a širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí a také kontaktních čoček. Obruby klasických elegantních tvarů nebo modely inspirované nejnovějšími módními trendy světových i exkluzivních značek, jako jsou Ray-Ban, Polaroid, Prada, Versace, Guess, Emporio Armani, Hugo Boss, Gucci, Enzzo, Heritage, Miki Ninn, InStyle a další.

V každé prodejně vám navíc naši kvalifikovaní optometristé profesionálně změří zrak. Nově využijte možnost objednat se na měření zraku i online na webových stránkách www.grandoptical.cz. V případě nákupu brýlí máte měření zcela zdarma. Zkušení optici vám pak poradí s výběrem těch správných brýlí právě pro vás.

Přijďte se podívat do nové prodejny, kde do konce roku probíhá oblíbená akce Sleva podle věku. V předvánočním období může být hezkou inspirací také možnost nákupu dárkové poukázky, jako vánočního dárku pro vaše blízké.

Těšíme se na vás.


Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace