Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na našem webu žije?

Coolnička

P9108066

PO - NE: 9:00 - 20:00

Telefon: 607 099 383

E-mail: recepce@coolnicka-krakov.cz 

Webové stránky: COOLNIČKA KRAKOV

2. podlaží, obchod č.301

Herna v sobě skrývá bezpečnou zónu pro batolata, prolézací a stavební atrakce pro školáky i předškoláky, teenagery nadchne herní zóna s virtuální realitou a maminky a tatínkové si alespoň na chvíli vydechnou u kávy nebo sklenky prosecca.

ZÓNA PRO BATOLATA
Baby zónu jsme vyvinuli na míru pro naše nejmenší návštěvníky a slibujeme, že se u nás nudit rozhodně nebudou. Těšte se na hračky rozvíjející hrubou i jemnou motoriku, příjemné a nezávadné materiály, zábavný výhled na dění v centru díky velkým oknům, které uchvátí každého malého zvědavce, balónkový bazének a mnoho dalšího. Bezpečně oddělený koutek od ostatních atrakcí zajistí vašim drobečkům klidné hraní v bezpečí a čistotě.

STAVENIŠTĚ S JEŘÁBEM
Máte doma malého stavitele, milovníka bagrů, jeřábů a další těžké techniky? V tom případě je pro vašeho kutila COOLNIČKA tím pravým místem. Unikátní atrakce s jeřábem je novinkou, kterou nikde jinde nenajdete. Obří čtyřmetrový jeřáb mohou děti samy obsluhovat a postavit si vlastní stavbu snů. Na staveništi nechybí ani nákladní vozíky na stavební materiál, vrátnice se závorou, lešení a stavebnicové stěny.

TEENAGE ZÓNA
Všechny teenagery (ale i tatínky) jistě nadchne nová teenage zóna, která bude vybavena herní konzolí PlayStation 4 a brýlemi s virtuální realitou. Brýle vás vtáhnou do děje a dovolí vám prožít hru zcela naplno všemi smysly. Užijte si nejnovější FIFU, NHL a další akční i fantasy hry. Pohodlí při hraní zajistí sedací vaky Fatboy a energii můžete doplnit osvěžující limonádou, popcornem nebo zmrzlinou.

KAVÁRNIČKA
Herna musí být „cool“ nejen pro děti, ale také pro jejich doprovod. Razantní proměnou prošel také bar, kde si nově můžete objednat i „ostřejší“ kousky jako Aperol nebo sklenku levandulového prosecca. Pětihvězdičková káva ze sopečných hor Mountain Gorilla COFFEE v kombinaci s čerstvými koláči, buchtami a lineckým pečivem dostane do pohody nejednoho uhnaného rodiče. Naším favoritem jsou limonády z ovoce a bylinek, které osvěží tělo, potěší mysl a opravdu stojí za vyzkoušení.


Probíhající akce

Šipka