SCANquilt

Značka SCANquilt [skenkvilt] byla založena v r. 1992 společností Silex spol. s r.o. a v současné době zaujímá se sítí 48 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design.

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme z produkce světových návrhářů moderní i tradiční vzory na ložní povlečení. Kolekce SCANquilt se 600 variacemi vzorů a barev povlečení je v současné době nejširší na trhu v ČR. 

Velmi si zakládáme na kvalitě, inovacích a budování dlouhodobého vztahu se zákazníky. Ceníme si také proto prestižních ocenění Superbrands Award, které jsme získali v letech 2013 - 2018 na základě hodnocení spotřebitelů a odborné poroty. 

Kromě rozvoje vlastní prodejní sítě spolupracujeme i s designérskými interiérovými studii, architekty, vybavujeme penziony, rekreační zařízení a řada společností využívá naše výrobky jako vkusný a praktický firemní dárek.

Vše začalo přikrývkami

Značka SCANquilt inspirovaná výrobou přikrývek a polštářů ve Skandinávii, přinesla nové nealergenní výrobky - přikrývky a polštáře s výplní z dutých vláken, které si velmi rychle získaly oblibu pro svoji lehkost, hřejivost a snadnou údržbu. Při výrobě výplňového rouna z prostorově tvarovaných dutých vláken se nepoužívají žádné chemikálie, proto si přikrývky zachovávají měkkost, splývavost a objemovou stálost po dlouhou dobu. Kolekce přikrývek a polštářů se postupně rozvinula na současných více než 10 produktových řad, které plně uspokojí požadavky zákazníků na hřejivost, antibakteriálnost a komfort spaní. 

... a pokračuje kolekcí povlečení, prostěradel a dalších doplňků

Vztah značky ke Skandinávii se odrazil i v prvních kolekcích povlečení tvořených ve spolupráci s finskými designérkami Stiinou Toivio a Teijou Bruhn. Od té doby se jednoduchý severský design rozvinul o další dezény francouzských, italských a anglických návrhářů do současně nabízených více jak 600 vzorů a barev. Ucelená nabídka dezénů je exkluzivní pro český a slovenský trh a dostupná pouze v síti prodejen SCANquilt a vybraných obchodních partnerů.


Šipka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace